Як працює Волвіт

Зміцнює ослаблену ногтьову пластину

Стимулює обмінні процеси

Вирівнює жировий баланс шкіри

Усуває причину жирного волосся

Покращує ріст волосся та нігтів

Кому може знадобитися Волвіт?

Дерматит

Жирна себорея

Сухість шкіри

Лущення шкіри

Підвищена тонкість волосся

Посічені і ламкі кінчики

Випадіння волосся

Підвищена жирність або сухість волосся

Сивина

Розшарування нігтьової пластини

Порушення росту нігтів або їх структури

Підвищена ламкість нігтів та інші аномалії нігтьової пластини

Коли організму не вистачає біотину?

 • Несбалансоване харчування

 • Тривалий прийом антибіотиків

 • Тривалі дієти

 • Прийом антиконвульсантів (протиепілептичних препаратів)

 • Проблеми з кішківником та багато інших ситуації

Питання / відповіді

 1. Як довго можна приймати вітаміни Волвіт?

  Препарат може застосовуватися тривалий час, один безперервний курс лікування становить в середньому 1 місяць. У разі глибокого порушення обміну біотину, фахівець може призначити Волві довічно (див. Недостатність біотинідази).

 2. Волвіт – гормональний препарат чи ні?

  Волвіт не є гормональним препаратом.

  Біотин, що входить до складу препарату Волвіт, є водорозчинним вітаміном, і тому прийом навіть дуже великих доз не викликає передозування. Однак, незважаючи на безпеку препарату, перед його застосуванням ознайомтеся з вкладишем-інструкцією і проконсультуйтеся з фахівцем, наскільки препарат підходить саме Вам.

 3. Наскільки безпечний препарат Волвіт?

  Біотин, що входить до складу препарату Волвіт, є водорозчинним вітаміном, і тому прийом навіть дуже великих доз не викликає передозування. Однак, незважаючи на безпеку препарату, перед його застосуванням ознайомтеся з вкладишем-інструкцією та проконсультуйтеся з фахівцем, наскільки препарат підходить саме Вам.

 4. Мені відомо, що лікувальні дози біотину здатні збільшити товщину нігтьової пластинки на 25%. Чи стануть мої нігті товщими, якщо вони тонкі від природи?

  Справді, курсовий прийом лікувальних доз біотину здатний зміцнити проблемну нігтьову пластинку, сприяючи її відновленню. Проте жодні методи не допоможуть зробити нігті товщими у людини, у якої вони тонкі від природи, оскільки матрикс закладений генетично. Якщо ж спочатку у людини були товсті нігті і з часом вони стають тонкими, необхідно знайти причину виснаження нігтьової пластини.

  У будь-якому випадку рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем.

 5. Я почала приймати Волвіт. Як швидко зміцняться мої нігті?

  Нігті ростуть повільніше, ніж волосся. В середньому за тиждень нігті рук відростають на 1–2 мм, а нігті ніг – на 0,25–1 мм. Повне оновлення нігтьової пластинки відбувається приблизно за півроку.

  Гормональні зрушення (підлітковий вік, період перед менструацією, вагітність, весняний період) можуть впливати на швидкість росту нігтя, як і діяльність, яка призводить до сточування нігтів (друкування на машинці, звичка постійно гризти нігті, масаж рук та ін.). Сповільнює ріст нігтів надмірно строга дієта (з малим вмістом жирів, білків, вітамінів) і хвороби, що супроводжуються порушенням кровообігу і обміну речовин. Питання швидкості росту та оновлення нігтьової пластинки є індивідуальним.

Більше питань