Яка жінка не мріє про вічну нев’янучу красу? Напевно таку й не знайти зовсім. І як би хотілося, щоб ця мета була досяжна просто за помахом руки, але, на жаль, це неможливо!

«Тоді навіщо ж було взагалі починати цю розмову?» – подумаєте ви. Те, що ця мета не досягається так вже й легко та швидко, зовсім не означає, що вона недосяжна зовсім. Саме тому ми й вирішили показати вам, у якому напрямку необхідно працювати, щоб зуміти зберегти нев’янучу красу на десятки років!

Єдине, про що вам необхідно подбати в першу чергу – це ваша шкіра, адже саме вона, як ніхто інший, найбільше говорить про наш вік. Виглядати в свої 50 років, як молода 30-річна жінка, може далеко не кожна, але тим, хто дотримується наступних правил, точно це вдасться!

  1. Домашні рецепти. Як тільки жінка помічає перші зморшки, вона одразу згадує про «бабусині» рецепти – і це правильне рішення. У мережі інтернет, у журналах і книгах можна знайти рецепти для приготування масок! Збираємо свою лінь у кулак і користуємося «бабусиними мудрощами»! Не варто забувати й про сучасні методики. У магазинах продаються готові маски, пілінги і т.п. Можна використовувати їх теж, але засоби з натуральних продуктів кращі, безпечніші й ефективніші.
  2. Масаж. Це неймовірно приємна процедура для збереження вашої молодості. Його можна робити самостійно або вдатися до допомоги фахівця. У будь-якому випадку, після розслаблюючого масажу не тільки ваша шкіра відчує себе здоровішою й молодшою, але й ви самі відчуєте нереальний заряд сил і зможете в черговий раз відчути себе найпривабливішою жінкою на світі!
  3. Спорт. Хоч ми і говоримо більшою мірою про шкіру обличчя, але не варто забувати також про позитивний вплив фізичних вправ. 15–30 хвилин у залі або навіть вдома, і ваш покращений кровообіг зробить усю роботу за вас!
  4. Їжа. Жінки здебільшого допускають одні й ті самі помилки з неправильним харчуванням і постійними дієтами. Виходить, що фігуру коригують (якщо вдається), а от шкірі шкодять. А це ж одразу +5 років, як мінімум!!! Тому краще просто знайдіть кілька найцікавіших рецептів з використанням печінки, яєць, червоних і помаранчевих овочів, оливкової олії та іншої вітамінної смакоти. Це порадує вашу душу та тіло одночасно!
  5. Вітамін краси. Неможливо говорити про красиву шкіру, якщо у вашому організмі дефіцит Вітаміну Краси – вітаміну В7. Він міститься в лікарському препараті Волвіт – 5 мг у кожній таблетці. 30 днів по 1 таблетці на добу – це мінімальний курс прийому. Перед тим як почати приймати Волвіт, проконсультуйтеся зі своїм лікарем!
6 / 12 / 2016|