Проблемна шкіра може бути жирною і сухої одночасно, але майже завжди вона чутлива до негативних факторів середовища і схильна до висипань. Жінки з таким типом шкіри часто не знають, як організувати домашній догляд. Застосування спиртових розчинів лише на час прибирає блиск, але може посилювати прояви акне. Від незнання того, як правильно доглядати за проблемною шкірою, можуть виникати різні косметологічні порушення, наприклад, вугрова хвороба, келоїдні рубці, пігментні плями і виражені розширені пори на обличчі.

Особливості догляду за проблемною шкірою обличчя

Проблемна шкіра потребує професійного косметологічного підходу. Засоби для догляду потрібно підбирати дуже обережно, віддаючи перевагу в першу чергу натуральним складникам, які підходять під Ваш тип шкіри, не забивають пори, але при цьому насичують клітини вологою і необхідними поживними компонентами.

Якщо Ваша шкіра схильна до жирності і появі вугрової висипки, ні в якому разі не видавлюйте вугри в домашніх умовах, так як доглядати за жирною шкірою подібним способом заборонено через високий ризик приєднання вторинної інфекції і формування грубих рубців і постакне. Краще проводите чистку в перевіреному косметологічному кабінеті, у фахівця, який працює за ліцензією і точно не завдасть шкоди своїми неправильними діями.

Ви можете не знати, як доглядати за проблемною шкірою – в цьому немає нічого страшного. Подібними знаннями володіє косметолог. До нього і варто звернутися при акне і виражених вуграх, щоб правильно підібрати косметичні засоби. Найчастіше вони включають антибактеріальні препарати. У запущеному випадку косметолог рекомендує антибіотики системної дії в таблетках або капсулах.

Принципи догляду за проблемною шкірою

Проблемна шкіра потребує наступних процедурах:

  • регулярне умивання: використовуйте не мило, а більш м’які миючі засоби, так як від мила шкіра сильно сохне, змивається захисна плівка і висипань стає ще більше;
  • відлущування скрабами: жирну шкіру необхідно відшелушувати скрабуючими складами 1 раз в тиждень, а суху – 1-2 рази на місяць (краще користуйтеся засобами, призначеними для чутливої шкіри);
  • серединні і глибокі пілінги 1-2 рази на рік: чим жирніше шкіра обличчя, тим більше вона потребує регулярного зняття відмерлого епідермісу за допомогою кислот, які ще і вирівнюють тон, знімаючи частинки верхнього шару разом з дрібними рубчиками і пігментними плямами;
  • зволоження: вода – необхідний компонент для підтримки внутрішніх процесів в тканинах і краси шкіри, тому зволожуйте обличчя регулярно, але засобами без спирту і агресивних хімічних компонентів.

Повноцінне харчування теж грає далеко не останню роль у збереженні здоров’я проблемної шкіри. Якщо в організм не поступає достатня кількість вітамінів і мікроелементів, можуть виникати серйозні проблеми зі шкірою.

При акне і підвищеній сальності варто обмежувати жирні страви та солодощі, які містять прості вуглеводи, так як вони посилюють роботу сальних залоз і можуть збільшувати кількість висипань. Зверніть увагу на вітамін В7, на основі якого створено засіб Волвіт. Цей вітамін зменшує активність сальних залоз, попереджає появу вугрів і прищів, себореї, надає загальне оздоровчий вплив на шкіру і її придатки (волосся, нігті).

Вітаміни Волвіт на тлі здорового раціону і якісного косметичного догляду будуть підтримувати здоров’я шкіри, знижуючи вплив на неї несприятливих факторів зовнішнього середовища.

25 / 11 / 2016|