Далеко не кожна жінка може похвалитися міцними нігтями на руках. Через частого використання лаку, нестачі вітамінів і кальцію нігтьова пластина може стати тоншою і розшаровуватися. А в такому стані ні про який хороший манікюр не може бути й мови. Але засмучуватися не варто: при належній завзятості і комплексному підході можна зміцнити нігті і прискорити їх зростання.

Головне – систематичність. Якщо Ви почали приймати вітаміни або робити лікувальні ванни, то не пропускайте жодної процедури. Тільки перед активними діями стоїть переконатися у відсутності грибкового захворювання або який-небудь хронічної патології, так як зміцнити нігті, застосовуючи тільки місцеві засоби, що не вийде, якщо в основі проблеми лежить гормональний збій, інфекція або авітаміноз.

Основні причини розшарування нігтів:

  • часта робота з водою і побутовими хімічними засобами без рукавичок;
  • травми нігтьової пластини;
  • температурні перепади;
  • використання неякісних пилок;
  • грибкові ураження нігтів;
  • агресивний манікюр;
  • стреси, психоемоційне перенапруження;
  • часте застосування декоративної косметики.

Брак вітамінів – основна причина погіршення стану нігтів

Нігті, як шкіра і волосся, потребують поживних речовинах. Якщо їх не вистачає, нігтьова пластина тьмяніє, починає розшаровуватися і втрачає блиск. Застосування засобів, що містять ацетон, звичка мити посуд без рукавичок, непрофесійні дії під час манікюру і загальне ослаблення організму – все це впливає на зовнішній стан нігтів, шкіри і волосся. Нігтьові пластини повинні регулярно підживлюватися корисними речовинами, які отримуються з кремів, масок і масел. Приготувати корисні склади можна вдома: якщо Ви не знаєте, як зміцнити нігті в домашніх умовах, зверніться до народних рецептів. В їх основі лежить застосування засобів, що живлять нігтьову пластину зовні.
Вітаміни А і Е в масляному розчині відмінно підійдуть для захисту нігтьової пластини від несприятливих зовнішніх впливів. Робіть лікувальні ванночки хоча б 1-2 рази на тиждень, не рідше, так як зміцнити тонкі нігті на руках швидше не вийде. Зміцнюючий ефект має звичайна сіль: приготуйте міцний соляний розчин і занурте туди нігті на 5-10 хвилин. Процедуру можна проводити при дрібних порізах та саднах на шкірі.

А чим зміцнити нігті ще, щоб впливати на проблему не тільки зовні, але і зсередини? Комплексний підхід гарантує довготривалий ефект від використовуваних процедур і лікування. Ви дізналися, як можна зміцнити нігті за допомогою народних засобів, але організму часто потрібно вітамінне підживлення зсередини, особливо в період інтенсивних фізичних, розумових навантажень, коли йде активний витрата поживних речовин. Фортеця нігтів залежить від кількості біотину, який надходить разом з їжею і синтезується організмом людини.

Брак біотину може призводити до депресій, сухості шкіри, зниження апетиту, м’язовим судом. Заповнити нестачу цього вітаміну допоможуть спеціальні засоби. Волвіт містить лікувальну дозу біотину 5 мг (вітамін В7). Препарат може рекомендуватися при розшаровуванні і слабкості нігтів, погіршенні стану шкіри і волосся.

Біотин для зміцнення нігтів

Волосся складається з кератину, в якому присутня сірка. Від її змісту також залежить щільність і еластичність нігтів, так як вона бере участь в синтезі кератину і колагену. Біотин – джерело сірки, тому його по праву вважають вітаміном краси. При нестачі цього вітаміну не тільки нігтьові пластини будуть розшаровуватися і погано рости, але і шкіра почне швидко старіти і піддаватися дії гравітаційного птозу і провисати.

Тому якщо у Вас тонкі нігті, зверніть увагу на біотин. Засіб в таблетках Волвіт містить цей вітамін в необхідній кількості, щоб підтримувати здоров’я шкіри, мати міцні і красиві нігті і відчувати прилив сил. Здорова мікрофлора кишечника синтезує біотин, але при прийомі антибіотиків, препаратів сульфаніламідної групи його кількість зменшується. Тому рекомендовано надходження біотину ззовні, у вигляді спеціальних вітамінних препаратів.

10 / 11 / 2016|