Залишатися привабливою і здоровою – незмінна мрія будь-якої дівчини. Особливо непросто зберігати красу і здоров’я в період осінніх холодів і швидкого наближення зими.

Як тільки температура стабільно зайняла своє місце ближче до нуля, зберігати свіжість шкіри і здоровий блиск волосся стає особливо важливим. Адже шкіра і волосся вимагають найретельнішого догляду, оскільки вони досить вибагливі по відношенні до погодних умов.

Але, як це правильно робити зараз, коли все менше свіжих овочів та інших корисних рослин? У цьому вам допоможуть незамінні осінні поради від Волвіт.

Харчуйтеся зі смаком!

Звичайно, пункт про харчування повинен зайняти саме перше місце в рейтингу порад цієї осені. На перший погляд здається, що зараз знайти корисні продукти буде важко, але це не так.

Найважливішими продуктами в вашому раціоні зараз повинні стати: гарбуз, горіхи, сухофрукти, печінка і риба. Не забувайте також про оливкову олію, адже саме вона дуже позитивно впливає на вашу шкіру і її колір.

Не шкодуйте часу, щоб зробити ваше меню максимально яскравим і апетитним на вигляд. Пам’ятайте, що ваш настрій, як ніщо інше, впливає на вашу зовнішню красу. Навіть сама бездоганна шкіра та ідеальна зачіска не будуть виглядати ефектно на тлі синців під сумними очима.

Запасіться вітамінами!

Як би багато вітамінів Ви не вживали влітку, в осінній період наш організм все одно буде потребувати додаткової їх порції. На жаль, продуктами харчування не завжди можна обійтися. Дефіцит вітаміну В7 – це катастрофа для волосся, шкіри і нігтів! Препарат Волвіт містить лікувальну дозу вітаміну Краси (вітаміну В7) – 5 мг в одній таблетці. Приймати Волвіт можна протягом осені, зими і навіть весни, а мінімальний курс становить 30 днів. Питання тривалості прийому препарату варто обговорити з лікарем.

Займіться спортом!

Невід’ємною сферою життя кожної успішної дівчини є спорт. Це може бути проста, але регулярна ранкова зарядка або ж більш дієвий варіант – тренажерний зал. Вже ні для кого не секрет, що активний спосіб життя допомагає уникати проблем з кровообігом і з обміном речовин, що так важливо для здоров’я вашої шкіри!

Косметолог може стати кращим другом!

Звичайно, не відмовляйте собі в домашніх поживних масках або навіть професійних послугах досвідченого косметолога. Мінімум раз на тиждень зробіть зволожуючу маску для обличчя. Порадуйте себе, наприклад, приємним сеансом масажу і з настроєм у вас вже точно не буде проблем, навіть якщо за вікном дощова погода.

Отже, милі жінки, головне не забувайте, що комплексна і продумана турбота про ваш організм не залишиться непоміченою оточуючими. При правильному підході навіть в холодний сезон ви будете свіжі і привабливі, як після тривалої відпустки.

Для початку зробіть собі ароматний чай, послухайте надихаючу музику і «одягніть» свою саму щасливу посмішку, адже краса починається з середини!

7 / 11 / 2016|